duminică, 15 ianuarie 2017
De unde atâta inspiraţie ?
Îmi place să scriu versuri ,dar mă întreb până când voi avea inspiraţie.Până când versurile o să îmi mai răsune în cap?Apoi îmi amintesc....Îmi amintesc că inspiraşia este în viaţă ,deci atâta timp cât trăiesc voi putea scrie. Uneori te întrebi ,,cum de pot face eu asta ?'' ,dar apoi îţi amiteşti că izvorul vieţii ,izvorul inspiraţiei ,izvorul tău ,izvorul a tot ce e bun e nemuritor şi te linişteşti.Totul o să fie bine !
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu