duminică, 15 ianuarie 2017

De unde atâta inspiraţie ?

Îmi place să scriu versuri ,dar mă întreb până când voi avea inspiraţie.Până când versurile o să îmi mai răsune  în cap?Apoi îmi amintesc....Îmi amintesc că inspiraşia este  în viaţă ,deci atâta timp cât trăiesc voi putea scrie. Uneori te întrebi ,,cum de pot face  eu asta ?'' ,dar apoi îţi amiteşti că izvorul vieţii ,izvorul inspiraţiei ,izvorul tău ,izvorul a tot ce e bun e nemuritor şi te linişteşti.Totul o să fie bine !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu