Pe un blog sa scrii ca și cum nu ar mai citi nimeni și in acelas timp sa scrii ca si cum ar citi toata lumea.
marți, 23 ianuarie 2018
miercuri, 10 ianuarie 2018
Sa iubesti !
Ce frumos e sa iubesti, sa iubesti viata,sa iubesti oamenii in general ,sa-L iubesti pe Dumnezeu sa iubesti ce e frumos,sa iubesti ce e bun.Sa traiesti intr-o lume plina de iubire,sa traiesti intr-o lume in care sa faci lucruri bune e natural ,sa iubesti si doar sa iubesti.
Iubirea te face mai bun, te face sa vrei sa ii ajuti pe altii, te face sa te simti liber si sa fi fericit.
Iubirea te face mai bun, te face sa vrei sa ii ajuti pe altii, te face sa te simti liber si sa fi fericit.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)