Pe un blog sa scrii ca și cum nu ar mai citi nimeni și in acelas timp sa scrii ca si cum ar citi toata lumea.
Cum vine asta?Pai hai sa iti explic.Sa scrii ca si cum nu te-ar citii nimeni înseamnă sa scrii ca si cum nu ti-ar pasa de parereile celor ce citesc,sa scrii din suflet,sa scrii fara a avea asteptari ca celorlalti sa le placa,sa scrii fara frica de a fi judecat.Sa scrii ca si cum ar citii toată lumea înseamnă sa spui lucruri pe care ai vrea sa le știe toți oamenii de pe pământ, sa scrii ca si cum ai scrie o scrisoare pentru ,,prieteniul vostru universal".
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu