Ăsta e darul lor. Uneori ne plictisim să îi ascultăm pe ceilalţi .
duminică, 24 iulie 2016
miercuri, 13 iulie 2016
Oamenii şi Dumnezeu
Oamenii greşesc ,oamenii se judecă ,oamenii regretă,oamenii învată ,oamenii se vindecă ,oamenii se iartă,oamenii iubesc (îl au pe Dumnezeu în suflet).
marți, 12 iulie 2016
Iubirea e singurul lucru pe care nu ţi-l poate lua nimeni.
Încercăm să învăţăm matematică ,istorie,fizică ,etc.
sâmbătă, 2 iulie 2016
Abonați-vă la:
Postări (Atom)