vineri, 21 octombrie 2016

Dumnezeu şi iubirea.

Dumnezeu şi iubirea.
Ştiu că v-am mai scris de multe ori despre acest subiect ,dar e tot ce pot face mai bun.Asta e tot ce pot face acum pentru voi.Nu reuşesc tot timpul să fac lucruri bune.Sunt unele zile pe care eu le pierd degeaba,sunt greşeli pe care eu le fac...Tot ce pot face pentru voi e sa va spun ca Dumnezeu vă iubeşte şă să vă rog,să Îl iubiţi şi voi.Cel mai mare cadou  pe care l-ati primit e iubirea,nimic nu poate fi mai valoros decât ea.Luptaţi pentru iubire veşnică,pentru Lumină, caci doar aşa vă v-eţi salva sufletul,doar aşa va fi linişte şi pace.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu