marți, 29 noiembrie 2016

De ce?

De ce unii  oameni nu învaţă din greşeli?
De ce unii  oameni nu stiu cine trebuie să fie?
De ce unii oameni rămân fixaţi pe o idee?
De ce unii  oameni nu trec peste?
De ce unii  oameni nu îşi găsesc scopul?
De ce unii oameni vorbesc,deşi au încheiat conversaţia?
De ce unii  oameni aşteaptă ,dar  nu recunosc asta?
De ce unii  oameni nu sunt siguri pe ei?
De ce unii oameni sunt prea siguri pe ei?
De ce nu apreciem binele?

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu