De ce unii oameni nu învaţă din greşeli?
De ce unii oameni nu stiu cine trebuie să fie?
De ce unii oameni rămân fixaţi pe o idee?
De ce unii oameni nu trec peste?
De ce unii oameni nu îşi găsesc scopul?
De ce unii oameni vorbesc,deşi au încheiat conversaţia?
De ce unii oameni aşteaptă ,dar nu recunosc asta?
De ce unii oameni nu sunt siguri pe ei?
De ce unii oameni sunt prea siguri pe ei?
De ce nu apreciem binele?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu