Îmi place jocul cuvintelor.Uneori mă tem că pierd acest joc ,că nu înțeleg regulile .Uneori mă străduiesc atât de tare să îl câștig încât pierd bucuria de a juca.Am greșit, jocul nu e facut pentru a fi câștigat, el e făcut pentru a aduce bucurie.
Nu știu dacă am câștigat această rundă, dar m-am bucurat de ea .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu