miercuri, 5 aprilie 2017

Cel mai frumos joc.

Îmi place jocul cuvintelor.Uneori mă tem că pierd acest joc ,că nu înțeleg regulile .Uneori mă străduiesc atât de tare să îl câștig încât pierd bucuria de a juca.Am greșit, jocul nu e facut pentru a fi câștigat, el e făcut pentru a aduce bucurie.

Nu știu dacă am câștigat această rundă, dar m-am bucurat de ea .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu