sâmbătă, 13 mai 2017

Licurici

E atât de întuneric uneori.Apoi apare câte un licurici.Lumea cea din întuneric trebuie sa fie luminată de licurici.La început totul e negru ,dar apoi...iubirea aprinde licuricii.Unii se sting ,alții se aprind...Dar trebuie să conștientizăm ca lumea poste fi luminată doar de licurici.Iubirea vrea să te aprindă, așa că, strălucește micule licurici.Straluceste!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu