sâmbătă, 29 iulie 2017
Exact asa cum esti
Hey!Uita-te la tine ...esti asa bun frumos si curajos.Esti exacta asa cum trebuie sa fii.Unii oameni iti vor spune ca esti prost,altii ca nu eati atent,altii ca nu te pricepi la nimic ,dar stii ce...nu contează.Nu conteaza toate astea,nu conteaza ca nu esti perfect...conteaza doar ca esti TU.Dumnezru te-a creeat ca sa fi cum vrei tu sa fii nu cum vor altii,nici macar El nu iti impune cum sa fii desi ar avea tot dreptul.Tu esti un om asa de minunat prin simplu fapt ca Dumnezru a ales sa te nasti ,El a crezut ca lumea are nevoie de Tine.Asa ca da,poate nu esti cel destept sau cel mai carismatic ,dar Dumnezeu te-a creeat pentru ca stie ca cineva are nevoie de tine exact asa cum esti.Te iubesc!
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu