joi, 27 iulie 2017

Reintregiti

Nu e ciudat cum oamenii devin parte din noi?E ca și cum tu esti ca un puzzel ,iar oamenii din jurul tău sunt bucățile ce te formează.Dacă un om pleacă din viața ta te simți incomplet. Poate uneori nu vedem ce e atât de special la un om.Poate uneori nu înțelegem de ce o persoana e atât de importanta pentru alta.Noi suntem importanti unii pentru altii pentru ca Dumnezeu ne-a creeat ca un tot.Suntem ca acelasi suflet despărțit in mai multe trupuri si doar împreună putem redevrnii întregi.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu