duminică, 4 iunie 2017
Orice drum duce la tine.
Oriunde ai pleca până la urmă te vei întoarce...la tine.Oricât ai încerca să fugi si oricât te-ai afunda în lucruri sau în peisaje sau în alți oameni până la urma ajungi tot la tine.Poți amână întâlnirea cu tine,dar niciodată nu poți sa o anulezi. Orice drump duce în final la Tine . (Asa că ar trebuii să devi o persoana mai bună pentru ca va trebuii sa te suporți toată viața )
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu