sâmbătă, 3 iunie 2017

,,Bine"

Uneori oamenii pur și simplu...pleacă. Uneori e ciudat cum un om de care ai fost apropiat devine un strain. Tu iti amintesti cum vorbeati despre orice,cum stiai tot ce se intampla in viata lui ,iar acum sti dor că  e ,,bine". (Acel bine mascat pe care il spune orice om din obișnuință, fără sa se gandeasca macar daca e adevarat).
 ,,Bine" -un cuvânt ce nu spune nimic ,un cuvânt ce te tine la distanță.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu