Off...Uneori eşti parcă împărţit în două.
E de parcă ai gândii cu două creire ,de parcă în interiorul aceluiaşi trup s-ar ascunde două persoane .Aceste două persoane din înăuntrul tău nici măcar nu se suportă .Se luptă încontinu ca să pună stăpânire pe corp .Tu poţi alege care dintre ele să fii ,la exterior ,dar cealaltă tot se zbate în tine .Aşi vrea să o pot alunga pe cea care nu îmi convine. Ce vină are una că cealaltă greşeşte ,şi totuşi...nu pot fii despărţite.
TU ,cititorule ,ce crezi ? Aştept părerile tale .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu