Ce sunt câteva rânduri scrise pe o foaie?
Sunt bucăţi din mintea mea.
Îmi place să scriu deoarece îmi place să vorbesc cu tine. Partea frumoasă a scrierilor este că sunt citite doar de cei cărora le pasă de ele.Nu poţi obliga pe nimeni să citească ceea ce tu scrii şi de aceea oameni care citesc sunt atât de importanţi.Dacă ţi-ai făcut puţin timp să citeşti ce scriu eu ,îţi mulţumesc.Poate eu nu sunt întodeauna atentă la cei din jurul meu ,poate nu văd întodeauna dacă eşti trist ,dar să şti că sunt mereu aici pentru tine(prin postările mele) .
Ai grijă de tine. Sper ca scriu să te ajute .
Artistul nu vrea să îi reţi numele ,vrea să îi păstrezi arta în suflet.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu