Sunt aici pentru tine.
Sunt doar un om .Fac greşeli ,uneori învăţ din ele ,alteori nu .Nu sunt nici cel mai curajos om ,nici cel mai deştept ,nici cel mai frumos ,nici cel mai bun ,dar sunt aici pentru tine şi voi fi mereu aici sa te ascult şi să te înţeleg.Nu exceleaz în multe domenii ,dar îmi doresc să ştiu cum sa te ajut.Oricare ar fi numele tău ,oriunde ai fi sau oricine ai fi sa şti că de azi ai un nou prieten.Sufletul tău are nevoie ca alte suflete sa îi fie alături ,iar sufletul meu e pregătit pentru asta.Oamenii au nevoie sa ştie ca nu sunt singuri.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu