![]() |
| Draga Dumnezeu .Am nevoie de tine in fiecare moment ,in fiecare secundă in care respir.Nu sunt suficient de puternic singur. |
![]() |
| Fiinca atât de mult a iubit Dumnezeu lumea ,că a dat pe singurul Lui Fiu.pentru ca oricine crede în El,să nu piară ,ci să aibş viaţă vesnică. |
![]() |
| Dumnezeu te iubeşte+nimic nu va schimba asta,Dar lucrul ăsta te va schimba pe tine . |



Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu