vineri, 19 februarie 2016

Dumnezeu te iubeste (2)

Draga Dumnezeu .Am nevoie de tine in fiecare moment ,in fiecare secundă in care respir.Nu sunt suficient de  puternic singur.
Fiinca atât de mult a iubit Dumnezeu lumea ,că a dat pe singurul Lui Fiu.pentru ca oricine crede în El,să nu piară ,ci să aibş viaţă vesnică.


Dumnezeu te iubeşte+nimic nu va schimba asta,Dar lucrul ăsta te va schimba pe tine .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu