Totul e posibil dacă crezi în Dumnezeu.
Tot ce face El e spre binele tău.Nu mai aştepta deoarece nu şti când o sa fie prea târziu.Fă lucrurile pentru care ai fost creat .Bucură-te,visează,râzi ,izbeşte,dar fa aceste lucruri respectând voia lui Dumnezeu .Împotriveştete ispitelor .Nu doar exista , TRĂIEŞTE ÎN PACE ! Nu eşti niciodată singur .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu