duminică, 14 februarie 2016

Trăieşte în pace !

Totul e posibil dacă crezi în Dumnezeu.
Tot ce face El e spre binele tău.Nu mai aştepta deoarece   nu şti când o sa fie prea  târziu.Fă lucrurile pentru care ai fost creat .Bucură-te,visează,râzi ,izbeşte,dar fa aceste lucruri respectând voia lui Dumnezeu .Împotriveştete  ispitelor .Nu doar exista , TRĂIEŞTE ÎN  PACE ! Nu eşti niciodată singur .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu