joi, 10 martie 2016

Deschide ochii

Uneori suntem trişti ,îngânduraţi,sau ne simţim captivi în propria noastră minte, în propriul nostru corp
.Afişăm doar o mască ,şi încercăm să ascundem în  înăuntrul nostru toate sentimentele.Dar ţi-ai imaginat vreodată că şi alte persoane fac asta?Dacă sufletul nostru e esenţa noastră,nu ar trebui să încercăm să descoperim şi esenţa celorlalţi?
Vezi dincolo de masca afişată . Deschide ochii!
Fiecare persoană are o poveste. Noi cunoaştem multe persoane dar din păcate puţine poveşti.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu