Mulţumesc ca ai răbdare .Mulţumesc că îţi pasă.
Aş vrea să stii cât de mult contezi pentru mine.Nu ştiu dacă articolele mele sunt interesante ,sau dacă îţi plac ,dar sunt scrise din suflet.Fiecare rând scris e o bucăţică din mine.
TU ,cititorule ,eşti un prieten minunat .Ştiu că nu scriu cel mai frumos (dar mă străduiesc ), ştiu că nu e cel mai interesant (dar e adevărat).
În trecut îmi scriam gândurile într-un caiet ,dar acum mă bucur să împărtăşesc cu tine trăirile mele.
MULŢUMESC!!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu