duminică, 3 ianuarie 2016

Drumul

    Viata noatra e ca un drum ,dar al carui capat nu il putem vedea. 
Uneori se termina brusc ,alteori cararea se ingusta treptat.Uneori e frumos ,alteori e greu si anevoio.Exita momente in viata cand ne abatem de la drumul nostru ,dar important e sa avem puterea sa ne intoarcem.Poate parea greu sa tinem drumul drept,dar nu suntem singuri .Pe tot parcursul drumului Dumnezeu este cu noi ,gata sa ne ajute si sa ne indrume pasii.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu